• UWAGA SENIORZY (60 +) SZCZEPIENIA przeciwko COVID-19 – INFORMACJA. Przypominamy mieszkańcom Gminy Lubochnia o możliwości skorzystania z bezpłatnego transportu do punktów szczepień (obszar powiatu tomaszowskiego) przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 . Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych 502 002 128 w godz. 7:00 - 16:00 oraz w Urzędzie Gminy Lubochnia w godz. 7:30 – 15:30
Zamknij komunikaty

Chór Gminnego Centrum Kultury powstał 9 marca 2018 roku z inicjatywy Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Lubochni  - pani Justyny Łomży. Należy do niego ok. 25 osób w różnym wieku.

Chór występuje na licznych imprezach gminnych, powiatowych i wojewódzkich, śpiewając pieśni patriotyczne, ludowe, świąteczne i inne.  Jest zdobywcą I miejsca w XI Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych w Żarkach Letnisko 2019 , III miejsca w Etnostradzie w Częstochowie 2019 r, II miejsca w Przeglądzie Zespołów Ludowych i Kapel w Niesułkowie. Chórzyści brali udział w projektach: „Na folkową nutę „ z programu EtnoPolska 2019 oraz „Wyśpiewać Wolność” - koncercie pieśni patriotycznych,  śpiewał  łącznie z wrocławskimi chórami: Cantiamo Tutto , Con Grazia,  chórem Akademii Wojsk Lądowych oraz Più Mosso przy akompaniamencie Wrocławskiej Orkiestry Kameralnej.

Chórem dyryguje pan Łukasz Pawlik.

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 5 =
Link
3 + 5 =