• Informujemy, że w dniach 18-24 kwietnia 2024r. zostanie przeprowadzona akcja szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Zrzut szczepionek wykonany będzie z samolotów.
Zamknij komunikaty

Skład Rady Gminy

SKŁAD RADY GMINY LUBOCHNIA

Paweł Bachura - Przewodniczący Rady Gminy - p_bachura@lubochnia.pl
Mirosław Majchrowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - m_majchrowski@lubochnia.pl
Marek Pająk - Wiceprzewodniczący Rady Gminy - m_pajak@lubochnia.pl
Jan Głowacki - j_glowacki@lubochnia.pl
Zofia Kut - z_kut@lubochnia.pl
Kazimierz Magiera - k_magiera@lubochnia.pl
Bożena Matuszewska-Pająk - b_matuszewskapajak@lubochnia.pl
Sławomir Ryś - s_rys@lubochnia.pl
Agnieszka Sałagacka - a_salagacka@lubochnia.pl
Tadeusz Skoneczny - t_skoneczny@lubochnia.pl
Łukasz Stańdo - l_stando@lubochnia.pl
Piotr Turliński - p_turlinski@lubochnia.pl
Agnieszka Wojtysiak - a_wojtysiak@lubochnia.pl
Rafał Wójciak - r_wojciak@lubochnia.pl
Władysław Wójciak - w_wojciak@lubochnia.pl

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 4 =
Link
5 + 4 =