• UWAGA! W związku z brakiem opadów deszczu, wilgotność ściółki w lasach jest na bardzo niskim poziomie, co oznacza ekstremalne ryzyko pożarowe lasów. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieużywanie ognia w lesie i jego sąsiedztwie. W przypadku zagrożenia - dzwoń na 112
Zamknij komunikaty

WYBORY DO SEJMU I SENATU RP 2023

Informacja o warunkach udziału w głosowaniu oraz wnioski.

Wybory do Sejmu RP i Senatu RP  Serwis informacyjny Państwowej Komisji Wyborczej
Referendum ogólnokrajowe  Serwis informacyjny Państwowej Komisji Wyborczej
Wyszukiwarka obwodowych komisji wyborczych
Sprawdź swoje dane w Centralnym Rejestrze Wyborców (usługa online)

WAŻNE. Wnioski złożone w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP dotyczą również głosowania w referendum ogólnokrajowym.

Miejsce załatwienia sprawy (nie dotyczy głosowania korespondencyjnego):
Urząd Gminy Lubochnia
ul. Tomaszowska 9
97-217 Lubochnia Dworska

USŁUGI ONLINE – opis procedury:


Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz w referendum ogólnokrajowym zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 15 października 2023 r.
Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 1 =
Link
9 + 1 =