• Ogólnopolski konkurs plastyczny - ,, Zapobiegajmy pożarom''  Prace wraz z metryczką pracy należy złożyć do dnia 15.12.2023r
Zamknij komunikaty

,, Trenuj z wojskiem - sam i w grupie ''

Przykładowa grafika

,, Trenuj z wojskiem - sam i w grupie ''

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Trenuj z wojskiem- sam i w grupie” na terenie województwa łódzkiego odbędzie się 21.10.2023r. w 9 Łódzkiej Brygadzie Wojsk Obrony Terytorialnej w Łasku.

Zapraszamy do zapisów:

 • st. chor. szt. Paweł KAŁDOŃSKI
  506-343-734
  j.trawinski@ron.mil.pl
   
 • ppor. Jakub TRAWIŃSKI
  261-554-269
  j.trawinski@ron.mil.pl

„Trenuj z wojskiem- sam i w grupie”

Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w naszych jednostkach wojskowych.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

Harmonogram szkoleń oraz lista kontaktowa dostępne są na stronie MON oraz na stronie WCR Tomaszów Mazowiecki w aktualnościach, a także przesyłam w załączniku.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

Plan szkolenia to przede wszystkim nabycie podstawowych umiejętności związanych z bezpieczeństwem i obronnością państwa. W skład których wchodzą :
 • obsługa broni,
 • zasady przetrwania,
 • walki w bliskim kontakcie,
 • pomocy medycznej,
 • zachowania podczas alarmu.
„Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w naszych szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 3 =
Link
9 + 3 =