• Wybory do Sejmu i Senatu RP  2023 - informacje o warunkach udziału w głosowaniu oraz wnioski zostały zamieszczone w zakładce DLA MIESZKAŃCA
Zamknij komunikaty

Gmina Lubochnia realizuje projekt

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych w Gminie Lubochnia, tj. budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubochni oraz budynku Publicznego Gimnazjum w Lubochni

FERP lodzkie UEFERR

GMINA LUBOCHNIA REALIZUJE PROJEKT PN.:

„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych  w Gminie Lubochnia, tj. budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubochni oraz budynku Publicznego Gimnazjum w Lubochni”. 

 

       W dniu 20 czerwca 2017 r. w ramach realizowanego projektu podpisana została umowa na roboty budowlane na kwotę 2 975 082,51 zł brutto. Wykonawcą jest firma „ZRB GRAD” Zakład Remontowo-Budowlany Władysław Grad, Lubochnia Górki, gm. Lubochnia, a zakończenie robót budowlanych planowane jest do dnia 28 sierpnia br. 

       Termomodernizacja budynków przyczyni się do zmniejszenia zapotrzebowania na energię i redukcję emisji szkodliwych gazów do atmosfery poprzez zastosowanie odnawialnych źródeł energii.

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 4 =
Link
5 + 4 =