• UWAGA SENIORZY (60 +) SZCZEPIENIA przeciwko COVID-19 – INFORMACJA. Przypominamy mieszkańcom Gminy Lubochnia o możliwości skorzystania z bezpłatnego transportu do punktów szczepień (obszar powiatu tomaszowskiego) przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 . Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych 502 002 128 w godz. 7:00 - 16:00 oraz w Urzędzie Gminy Lubochnia w godz. 7:30 – 15:30
Zamknij komunikaty

Gmina Lubochnia realizuje projekt

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych w Gminie Lubochnia, tj. budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubochni oraz budynku Publicznego Gimnazjum w Lubochni

FERP lodzkie UEFERR

GMINA LUBOCHNIA REALIZUJE PROJEKT PN.:

„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych  w Gminie Lubochnia, tj. budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubochni oraz budynku Publicznego Gimnazjum w Lubochni”. 

 

       W dniu 20 czerwca 2017 r. w ramach realizowanego projektu podpisana została umowa na roboty budowlane na kwotę 2 975 082,51 zł brutto. Wykonawcą jest firma „ZRB GRAD” Zakład Remontowo-Budowlany Władysław Grad, Lubochnia Górki, gm. Lubochnia, a zakończenie robót budowlanych planowane jest do dnia 28 sierpnia br. 

       Termomodernizacja budynków przyczyni się do zmniejszenia zapotrzebowania na energię i redukcję emisji szkodliwych gazów do atmosfery poprzez zastosowanie odnawialnych źródeł energii.

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 7 =
Link
6 + 7 =