Gospodarka niskoemisyjna - wymiana źródeł ciepła w Gminie Lubochnia

W dniu 02.11.2020r. została podpisana umowa z Wykonawcą na Dostawę i montaż wraz zaprojektowaniem instalacji kotłów na ekogroszek w ramach projektu „Gospodarka niskoemisyjna - wymiana źródeł ciepła w Gminie Lubochnia”

 

„GOSPODARKA NISKOEMISYJNA – WYMIANA ŹRÓDEŁ CIEPŁA

 W GMINIE LUBOCHNIA”

W dniu 02.11.2020r. została podpisana umowa  z Wykonawcą na Dostawę i montaż wraz zaprojektowaniem instalacji kotłów na ekogroszek w ramach projektu „Gospodarka niskoemisyjna  - wymiana źródeł ciepła w Gminie Lubochnia”. Wykonawcą jest firma Ergo Ekologia Sp. z o.o., ul. K.Gierdziejewskiego 7/17, 02-495 Warszawa.

Przedmiot umowy obejmuje: wykonanie dokumentacji projektowych; demontaż istniejącego kotła; dostaw i montaż urządzeń i elementów instalacji; przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu o wykonaną dokumentację   projektową; uruchomienie i instruktaż. Przewiduje się 20 instalacji kotłów na ekogroszek.

W dniu 07.07.2021r. rozpoczęto czynności odbiorowe a w dniu 21.07.2021r. zakończono czynności odbiorowe zadania inwestycyjnego pn. Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem instalacji kotłów na ekogroszek w ramach projektu "Gospodarka niskoemisyjna - wymiana źródeł ciepła w Gminie Lubochnia".
Wykonawca zamontował 20 instalacji kotłów na ekogroszek w tym:
- 2 instalacje o mocy kotła 17 kW,
- 13 instalacji o mocy kotła 21 kW,
- 2 instalacje o mocy kotła 24 kW,
- 3 instalacje o mocy kotła 36 kW.

 

 

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 1 =
Link
5 + 1 =