Komunikator i aplikacja w gminie Lubochnia - już dostępna .

Komunikator.jpg

Zapraszamy do pobrania - szczegóły kliknij Zobacz więcej...

GMINA LUBOCHNIA REALIZUJE PROJEKT PN.: „GMINA LUBOCHNIA CENTRUM TRADYCJI KULINARNYCH”.

Komunikator i aplikacja w gminie Lubochnia - już dostępna .

Zapraszamy do pobrania

Komunikator

Gmina Lubochnia uruchomiła komunikator dzięki któremu można otrzymywać wiadomości o tym, co się dzieje w Gminie Lubochnia. Komunikator przeznaczony jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android , iOS oraz Windows. Aplikacja jest zupełnie bezpłatna dla użytkowników, wystarczy mieć połączenie z internetem. Komunikator powiadamia nas o informacjach z zakresu; gospodarki odpadami, wydarzeniami sportowymi i rozrywką masową, powiadomieniami z Urzędu Gminy Lubochnia, powiadomieniami ze szkoły i przedszkola a także RSO, awarie, planowane wyłączenia.

Gmina Lubochnia uruchomiła również aplikację pn.” Gmina Lubochnia- Centrum Tradycji Kulinarnych”

Która ma na celu ukazanie walorów przyrodniczych i kulturowych naszej gminy. Pokazać zamiłowanie mieszkańców do tradycji lokalnych, a w szczególności do jadła regionalnego. Zaprosić turystów do poznania smaków i tradycji Lubochni oraz jej odwiedzenia.

 

Pobranie aplikacji.

W telefonie należy uruchomić aplikację „ Sklep Play”, następnie należy się zalogować. Po zalogowaniu i uruchomieniu aplikacji „Sklep Play” w polu wyszukiwania należy wpisać” Gmina Lubochnia- Centrum Tradycji Kulinarnych” lub „ Komunikator Lubochnia”. Pokażę się dostępna aplikacja. Należy w nią kliknąć a następnie „ Zainstaluj”. Proces instalacji aplikacji trwa kilka sekund, po tym czasie możemy otworzyć i uruchomić aplikację oraz w pełni z niej korzystać.

Aplikacja i komunikator do pobrania z AppStore. Postępować podobnie jak na system Android.

W razie innych oczekiwań mieszkańców aplikacja może być rozbudowana o nowe informację. Wnioski w tej sprawie będzie można kierować do Urzędu Gminy Lubochnia

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 4 =
Link
7 + 4 =