• UWAGA! W związku z brakiem opadów deszczu, wilgotność ściółki w lasach jest na bardzo niskim poziomie, co oznacza ekstremalne ryzyko pożarowe lasów. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieużywanie ognia w lesie i jego sąsiedztwie. W przypadku zagrożenia - dzwoń na 112
Zamknij komunikaty

Nagrody dla najlepszych sportowców 2022

20230324_162711

W piątek 24 marca w GCK w Lubochni Wójt Gminy Lubochnia Piotr Majchrowski i Przewodniczący Rady Gminy Paweł Bachura wręczyli nagrody za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym w 2022 roku.

Wśród nagrodzonych znaleźli się mieszkańcy Gminy Lubochnia, uprawiający różne dyscypliny sportowe, którzy w 2022 roku zdobyli wysokie miejsca w zawodach o randze minimum ogólnopolskiej:
Adrian Wójciak – UMLKS Pegaz Opoczno – uprawia lekkoatletykę, specjalizuje się w biegach sprinterskich. Największe osiągnięcie w 2022 to zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Europy w Jerozolimie w biegu na 400m oraz I miejsca na Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 300m.
Zuzanna Pająk – Academia Gorila – trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Największe osiągnięcie 2022 roku to zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski Submission Only Ebi Rules w Radomiu.
Antoni Iwanicki – UKS „Trzynastka Joker” – uprawiana dyscyplina to bilard. Największe osiągnięcie w 2022 roku to zdobycie Mistrzostwa Polski Młodzików w Kielcach.
Michał Bąbos – AZS UP Wrocław – wielokrotny Mistrz Polski w karate – w 2022 roku po raz kolejny wywalczył Mistrzostwo Polski w kumite indywidualnym seniorów podczas Mistrzostw Polski we Wrocławiu.
Adrian Seliga – Klub Jeździecki Golden Dream – trenuje jeździectwo: ujeżdżenie, skoki przez przeszkody oraz WKKW. Największym osiągnięciem 2022 roku jest zdobycie Wicemistrzostwa Polski w ujeżdżeniu na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Strzegomiu oraz I miejsca w Sportowym Championacie Ujeżdżeniowym w Solcu Kujawskim.
Mateusz Grejber – KB Legia Warszawa – boks. Zdobywca m.in. III miejsca podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w Bytomiu.
Julia Jóźwik – Integracyjny UKS „Dziewiatka” – zawodniczka uprawia łyżwiarstwo szybkie i wrotkarstwo szybkie. W 2022 roku kilkukrotnie III w zawodach o zasięgu ogólnopolskim.
Maciej Stańdo – Integracyjny UKS „Dziewiątka” – trenuje łyżwiarstwo szybkie. W 2022 IV i V na Mistrzostwa Polski Młodzików.
Maciej Chmielewski - Tomaszowskie Centrum Sportu – trenuje piłkę siatkową, powołany m.in. na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Polski w Policach.
Kamil Konewka – RKS Lechia – trenuje piłkę nożną, kilkukrotnie powołany na zgrupowania i mecze mistrzowskie ŁZPN.
oraz zawodnicy rodzimego klubu LKS Lubochnia:
Bartłomiej Brandeburski – LKS Lubochnia – piłka nożna
Damian Chmielewski – LKS Lubochnia – piłka nożna
Mateusz Głowacki – LKS Lubochnia – piłka nożna
Bartłomiej Goździk – LKS Lubochnia – piłka nożna
Marcin Goździk – LKS Lubochnia – piłka nożna
Mateusz Grabowski – LKS Lubochnia – piłka nożna
Ernest Rosłaniec – LKS Lubochnia – piłka nożna
Kamil Seliga – LKS Lubochnia – piłka nożna
Tomasz Seliga – LKS Lubochnia – piłka nożna
Dawid Walas – LKS Lubochnia – piłka nożna.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 9 =
Link
4 + 9 =